TARGOWE PLANY MAZOWSZA

mrot-mazowsze-targi-tour-salon-2017-poznanImprezy targowe związane z turystyką nadal cieszą się zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających. A wśród zwiedzających oprócz profesjonalistów z branży są również potencjalni turyści zainteresowani pobytami w Warszawie i na Mazowszu. Dajmy im zatem szanse na poznanie naszych najciekawszych ofert. Wiosną Mazowsze zagości ze swoją ofertą w Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Kielcach i w Warszawie.


W Poznaniu, Łodzi i w Warszawie gospodarzem stoiska będzie Samorząd Województwa Mazowieckiego. Natomiast w Katowicach i Kielcach za organizację stoiska odpowiadać będzie Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna.

W 2017 roku Mazowsze swój potencjał turystyczny zaprezentuje podczas następujących targów turystycznych:

Targi Regionów i Produktów Turystycznych „Tour Salon” w Poznaniu 17-19.02.2017

 

To największe i najbardziej rozpoznawalne targi turystyczne w Polsce. Podczas targów podsumowywanych jest wiele konkursów, a wizytówkami poznańskich targów są strefa biznesu, blog meeting, warsztaty oraz festiwal podróżniczy z tematem przewodnim - podróże po Polsce.
www.tour-salon.pl

Targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur” w Łodzi 17-19.03.2017

Tegoroczna edycja pod hasłem „Daj się urzec…” ma pozwolić wystawcom przedstawić się w sposób interesujący i kreatywny. Tematyka powiązana będzie z ogłoszonym w 2017 Rokiem Wisły. Strefy tematyczne powiązane będą z rzekami i ofertą turystyczną z nimi związanymi. Mazowsze jest regionem partnerskim tegorocznych targów co wiąże się z dodatkową promocją regionu i stoiska.
www.targi.lodz.pl/targi/308-xxiii-targi-regiony-turystyczne-na-styku-kultur/opis/

Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego „GLOBalnie” w Katowicach 31.03-02.04.2017

 

Organizatory zapowiadają zupełnie nową odsłonę tego wydarzenia branżowego o charakterze biznesowo-konsumenckim. Obecność Mazowsza w Katowicach znajduje uzasadnienie w badaniach turystycznych, które wskazują na rosnący potencjał rynku województwa śląskiego w kontekście przyjazdów na Mazowsze.
www.globalnie.fairexpo.pl

Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki „AGROTRAVEL” w Kielcach 7-9.04.2017

 

To jak co roku agroturystyka w najlepszym wydaniu. Bogactwo folkowych strojów, najcenniejsze smaki regionów, a do tego taniec i śpiew – to przepis na wyjątkowe wydarzenie dedykowane wszystkim miłośnikom polskiej wsi. Impreza co roku jest platformą do spotkań nowych przedsiębiorców z potencjalnymi, biznesowi partnerami.
www.targikielce.pl/pl/agrotravel

Targi Turystyki i Wypoczynku „LATO” w Warszawie 21-23.04.2017

Targi LATO są wyjątkowym kiermaszem ofert wakacyjnych i weekendowych, utrzymanym w charakterze festynu turystycznego z wieloma atrakcjami. Towarzyszą im równoległe Regionalia - targi produktów tradycyjnych i ekologicznych.  Co istotne, impreza jest jednym z najpopularniejszych miejsc rodzinnych spotkań mieszkańców Warszawy i okolic. Tradycyjnie to również moment rozpoczęcia sezonu turystycznego na Mazowszu, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.
www.targilato.pl

W drugiej połowie roku jesienią Mazowsze będzie miało swoje ekspozycje na targach:
- Międzynarodowe Targi Turystyczne „World Travel Show” w Nadarzynie 20-22.10.2017
- Międzynarodowe Targi Turystyczne „TT Warsaw” w Warszawie 23-25.11.2017

Zapraszamy do odwiedzania stoiska Mazowsza!

 

mrot-mazowsze-targi-tour-salon-2017-poznan
Fot. J.A.Kwiatkowski/GoodPress