MAZOWIECKA BIBLIOTEKA PODRÓŻNIKA

mrot-mazowsze-biblioteka-podroznika-3x2

Wakacje powoli zbliżają się do końca. Wracamy z wojaży nad morzem, nad jeziorami i w górach. Ale przed nami złota polska jesień i wiele możliwości weekendowych wypadów i realizacji turystycznych pasji na Mazowszu. Zastanawiacie się jak i gdzie? Polecamy lekturę całej gamy przewodników tematycznych po Mazowszu, gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia na szlakach Mazowsza.

 

Według opinii doświadczonych globtroterów dobre przygotowanie to połowa sukcesu każdej wyprawy. Dlatego warto sięgnąć do mazowieckiej Biblioteki Podróżnika. Dzięki lekturze będziemy wiedzieli jeszcze przed wyjazdem: kto, co, gdzie, kiedy, dlaczego i po co... A sukces weekendowego wyjazdu będzie gwarantowany!


Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w ramach swych działań na rzecz promocji turystyki wydał kilkadziesiąt tytułów książkowych i map. To nieoceniona pomoc w poznawaniu naszego regionu, którego walory często jeszcze nie są doceniane. A szkoda, bo jest gdzie pojechać, jest co zwiedzić, jest gdzie skosztować lokalnych specjałów, jest gdzie odpocząć, są miejsca i szlaki doskonałe do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, kajakowej, wodnej, konnej, kulinarnej czy dowolnej, której zapragniecie. Wszak Mazowsze - to weekend tylko dwa kroki stąd!

Wersje elektroniczne w formacie PDF większości przewodników i map można pobrać bezpośrednio ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego - wystarczy wejść tutaj: http://www.mazovia.pl/wydawnictwa/publikacje-o-mazowszu2/

Do zobaczenia na szlakach Mazowsza!mrot-mazowsze-bibloteka-podroznika-16x9
Zdjęcie: J.A.Kwiatkowski/GoodPress