MAZOWIECKA BIBLIOTEKA PODRÓŻNIKA

mrot-mazowsze-biblioteka-podroznika-3x2

Wakacje już za nami, ale piękna jesień sprzyja wyjazdom na weekend. Jeśli nie wiecie, gdzie wybrać się na taki krótki wypad, to podpowiadamy - na Mazowsze! A wtedy właśnie dla Ciebie doskonałym źródłem wiedzy będzie nie jeden przewodnik, nie dwa, nawet nie trzy ale cała Biblioteka Podróżnika z przewodnikami dla różnych dziedzin turystyki, zainteresowań, pasji, sposobów zwiedzania. Mazowsze - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Według opinii doświadczonych globtroterów dobre przygotowanie to połowa sukcesu każdej wyprawy. Dlatego warto sięgnąć do mazowieckiej Biblioteki Podróżnika. Dzięki lekturze będziemy wiedzieli jeszcze przed wyjazdem: kto, co, gdzie, kiedy, dlaczego i po co... A sukces weekendowego czy uropowego wyjazdu będzie gwarantowany!


Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w ramach swych działań na rzecz promocji turystyki wydał kilkadziesiąt tytułów książkowych i map. To nieoceniona pomoc w poznawaniu naszego regionu, którego walory często jeszcze nie są doceniane. A szkoda, bo jest gdzie pojechać, jest co zwiedzić, jest gdzie skosztować lokalnych specjałów, jest gdzie odpocząć, są miejsca i szlaki doskonałe do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, kajakowej, wodnej, konnej, kulinarnej czy dowolnej, której zapragniecie. Wszak Mazowsze - to weekend tylko dwa kroki stąd!

Konserwatyści ceniący dotyk papieru i kolejną cenną pozycję na półce z książkami muszą udać się osobiście na stoisko Mazowsza podczas jednej z tegorocznych turystycznych imprez targowych. W tym sezonie będzie ku temu jeszcze kilka okazji - szczegółowa lista imprez i ich terminy dostępne są tutaj: http://mrot.pl/7-aktualnosci/1370-mazowsze-na-targach-turystycznych-2018


A dla niecierpliwych mamy rozwiazanie natychmiastowe! Wersje elektroniczne w formacie PDF większości przewodników i map można pobrać bezpośrednio ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego - wystarczy wejść tutaj: http://www.mazovia.pl/wydawnictwa/publikacje-o-mazowszu2/

Do zobaczenia na szlakach Mazowsza!mrot-mazowsze-bibloteka-podroznika-16x9
Zdjęcie: J.A.Kwiatkowski/GoodPress