MAZOWSZE NA WEEKEND ZA PÓŁ CENY

mrot-mazowsze-weekend-2017Na "Weekend za pół ceny" Mazowsze zaproponowało 47 atrakcji. Pod względem ilości ofert liderami są Warszawa (16), Płock (14) i Radom (3). Akcja ruszyła już pełną parą, zatem rezerwację najlepiej zrobić już dziś.


Oferty obejmują praktycznie wszystie usługi związane z turystyką. Do wyboru w czytelnym menu aplikacji są: gastronomia, kultura i sztuka, sport i rekreacja, transport, usługi przewodnickie, uzdrowiska, SPA, zakwaterowanie, zwiedzanie i inne.

Przyjazny w obsłudze panel informacyjno-rezerwacyjny dla Mazowsza znajduje się pod poniższym adresem:
https://www.polskazobaczwiecej.pl/pzw/form/44,Weekend-za-pol-ceny.html?szukaj=319388

Ze wstępnej analizy ofert wynika, że znaczna część podmiotów z naszego województwa uczestniczących w akcji, związana jest z Mazowiecką Regionalną Organizacja Turystyczną. Możemy tylko mieć nadzieję, choć popartą wieloma dowodami, że to również dzięki naszym działaniom Mazowsze tak skutecznie skorzystało z szansy przyciągnięcia nowych turystów w ramach tej ogólnopolskiej akcji promocyjnej.

 

Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Całość działań koordynuje Polska Organizacja Turystyczna.

Projekt jest skierowany do branży turystycznej i gestorów atrakcji turystycznych oraz do turystów indywidualnych, którzy w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości -50%.

mrot-mazowsze-weekend-2017
Grafika: Polska Organizacja Turystyczna