PROMOCJE PKP INTERCITY NA WAKACJE

mrot-pkp-intercityZbliżający się sezon wakacyjny to dobry czas na weekendowe wypady. Osoby, które planują podróż mogą wybrać przejazd pociągami PKP Intercity. Dzięki ofercie weekendowej do ich dyspozycji będą nielimitowane przejazdy od piątku do poniedziałku. Dodatkowo podróżni mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów przy wcześniejszym planowaniu wyjazdu.


Szukając pomysłu na weekend, warto skorzystać z oferty weekendowej PKP Intercity. Dzięki niej podróżni mogą odwiedzić kilka miejsc na podstawie jednego biletu.

Przykładowo z biletem weekendowym można podczas jednego weekendu zwiedzić Kraków, Wrocław i Poznań. Bilety umożliwiają nieograniczone przejazdy pociągami PKP Intercity od piątkowego wieczoru (od godz. 19:00) do poniedziałkowego poranka (do godz. 6:00). Cena Biletu Weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i obejmuje nielimitowane podróże dowolnymi pociągami Twoich Linii Kolejowych i InterCity. Natomiast z Biletem Weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkimi pociągami PKP Intercity, w tym także składami Express InterCity Premium (Pendolino) i Express InterCity.

Wcześniejsze planowanie się opłaca
PKP Intercity zachęca podróżnych do planowania wyjazdów z wyprzedzeniem. Osoby, które kupią bilet wcześniej mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. W przypadku pociągów ekspresowych (EIP i EIC) można nabyć bilety w cenach od 49 zł w ramach oferty Super Promo. Tyle wyniesie przejazd pociągiem Pendolino na trasie z Krakowa do Warszawy czy z Warszawy do Trójmiasta w drugiej klasie. Dodatkowo w każdy czwartek można skorzystać z Biletowej Czwartkomanii i zdobyć bilety w promocyjnych cenach. Co tydzień, przewoźnik na stronie internetowej publikuje listę połączeń, na które dostępna jest pula najtańszych biletów. Składy objęte promocją kursują w ciągu następnych 7 dni - od piątku do czwartku. Bilety w promocyjnych cenach od 49 zł obejmują przejazdy drugiej klasie. Pasażerowie wszystkich składów PKP Intercity, kupując bilet z wyprzedzeniem, mają do dyspozycji rabaty w ramach oferty Wcześniej-Taniej. W zależności od terminu zakupu, podróżny otrzyma rabat w wysokości 30, 20 lub 10%.

Informacja dla podróżnych
Bilety na przejazd krajowy można nabyć maksymalnie 30 dni przed terminem podróży. Wszystkie informacje dotyczące rozkładu jazdy i oferty można znaleźć na stronie intercity.pl lub dzwoniąc pod numer infolinii 19 757. Bilety są dostępne w kasach, biletomatach, przez Internet oraz w aplikacji IC Mobile Navigator.


mrot-pkp-intercity
Zdjęcie: J.A.Kwiatkowski/GoodPress
Źródło: AktualnosciTurystyczne.pl