KONKURS NA FILM PROMOCYJNY Z POLSKI

mrot-konkurs-filmowy-journalist-1540888-pixabayPortal WaszaTurystyka.pl ogłasza konkurs na film „Kadry z Polski”. Celem konkursu jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce.Rozstrzygnięcie podczas II Forum Promocji Turystycznej w Warszawie. Halo Mazowsze, zapraszamy do filmowania i startu w konkursie.


Organizatorzy zapraszają do konkursu twórców zawodowych oraz amatorów.
Konkurswe filmy mozna zgłaszać w dwóch kategoriach:

1. "MÓJ REGION NAJPIĘKNIEJSZY"
Długość filmu 180 – 300 sekund
Film ma promować turystyczne walory regionu, miejscowości
Technika – dowolna
Format pliku: mp4, avi
Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

2. "SMACZEK REGIONU"
Długość filmu 60 – 180 sekund
Film ma promować miejsca, obiekty, szlaki turystyczne, produkt turystyczny itp.
Technika – dowolna
Format pliku: mp4, avi
Jakość: minimum 800×600, preferowana rozdzielczość HD

Link do pobrania filmu w pełnej rozdzielczości należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
Ostatecny termin nadsyłania filmów to 22 września 2017 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas II Forum Promocji Turystycznej, 9 listopada w Hotelu Polonia w Warszawie.

Partnerami konkursu są: Polska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Agencja PR Art-Media, magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

W jury konkursu znaleźli się:
- Andrzej Sapija, pracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego, Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu i Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Wykładowca PWSFTViT w Łodzi i Laboratorium Reportażu Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Twórca kilkudziesięciu filmów dokumentalnych i spektakli telewizyjnych
- Marek Mazur – Absolwent Seminarium producenckiego Akademii Telewizyjnej TVP SA, PWSF Tv i T w Łodzi, Wydziału Realizacji Telewizyjnej i Wyższego Studium Realizacji Telewizyjnej. Pracował m.in. jako: redaktor programowy eedakcji rozrywki, kultury i widowisk rrtystycznych Programu 1kierownik działu realizatorów TV, główny specjalista ds. realizacji telewizyjnej i scenografii, kierownik studia programów informacyjnych, zealizował setki programów i realcji telewizyjnych
- Arkadiusz Bińczyk – wiceprezes zarządu Agencji PR Art-Media
- Marcin Mączyński – Sekretarz Generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego
- Marek Migdal – prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej
- Katarzyna Wełpa – rzecznik Polskiej Organizacji Turystycznej
- Adam Gąsior – redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


mrot-konkurs-filmowy-journalist-1540888-pixabay
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: www.WaszaTurystyka.pl