WĘGRÓW NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

mrot-rajd-rowerowy-szlakiem-natura-wegrowKolejne miasta i obszary atrakcyjne turystycznie na Mazowszu podążają za aktualnymi trendami i oferują bezpłatne aplikacje na smartfony promujące lokalne atrakcje. Turyści już nawet bez mapy i bez przewodnika mogą znaleźć zabytki i ich historię, bazę gastronomiczną i noclegową oraz poznać kalendarz ciekawych imprez na które warto wybrać się poza Warszawę.     


Nowa, bezpłatna aplikacja, dostępna w dwóch wersjach językowych (polski i angielski), została stworzona z myślą o turystach odwiedzających lub planujących odwiedzić Węgrów.

 

Aplikacja działa w oparciu o nawigację GPS, również w trybie offline. Zawiera przystępny opis atrakcji turystycznych oraz trzech sugerowanych tras zwiedzania - szlaku wielokulturowego - dla pasjonatów kultury, szlaku Mistrza Jana Twardowskiego - dla rodzin z dziećmioraz oraz szlaku rowerowego NATURA - dla fanów przyrody i turystyki aktywnej.

Aplikacja to wygodny sposób na zwiedzanie, z łatwością poprowadzi do wybranych zabytków, atrakcji, restauracji etc. Można też skorzystać z planera i stworzyć własną trasę zwiedzania. Ceniący wygodę mogą odsłuchać informację o atrakcjach turystycznych.

 

Oto link do pobrania aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threestep.wegrow

 

Węgrów… daj się oczarować!

 


mrot-aplikacja-wegrow-plakat

 

mrot-rajd-rowerowy-szlakiem-natura-wegrow
Źródło, grafika i zdjęcie tytułowe: Urząd Miejski w Węgrowie