PŁOCK ZAPRASZA ZA PÓŁ CENY

mrot-plock-weekend-zapolceny-2Pierwsza edycja akcji spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, zarówno mieszkańców Płocka i województwa, jak i turystów z całej Polski. Oferta obejmowała aż 128 miejsc jak hotele, restauracje czy punkty usługowe, a liczbę osób, które z nich  skorzystały oszacowano na ok. 25-30 tys. osób. W drugiej edycji ma być jeszcze ciekawiej.


Serdecznie zapraszamy do Płocka na drugą edycję akcji „Płock za pół ceny”, która odbędzie się w dniach 8-10 września 2017 r. Do udziału w przedsięwzięciu tradycyjnie zostały zaproszone hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne oraz sportowe, sklepy, które w weekend od 8 do 10 września br. roku obniżą ceny poszczególnych produktów i usług o 50%.

 

Celem akcji "Płock za pół ceny" jest promocja miasta jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, z bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową, idealnego na weekendowy lub dłuższy pobyt, a także zachęcenie gości z całej Polski do odwiedzenia Płocka także na początku września.

 

- Jesteśmy pewni, że będzie to wyjątkowy weekend, podczas którego wielu turystów odkryje nasze miasto. To również doskonała okazja dla mieszkańców Płocka do przetestowania restauracji czy muzeów, których wcześniej nie odwiedzali - podkreślają przedstawiciele Urzędu Miasta Płock.

Miejsca, które wezmą udział w akcji „Płock za pół ceny”, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści oraz mieszkańcy Plocka nie mieli wątpliwości, w których z lokali i instytucji mają szansę na zniżki. Listy uczestników akcji z ofertą są na bieżąco publikowane m.in. na stronie akcji www.plockzapolceny.pl oraz na profilu akcji na Facebooku.

 

fb-mrot-plock-weekend-zapolceny2

Źródło i grafika: Urzad Miasta Płock