STOLICA KULTURY MAZOWSZA 2018

mrot-stolica-kultury-mazowsza-2018Kultura to jeden z elementów ściśle związanych z atrakcyjnością miejsc i co za tym idzie z turystyką. Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckie starostwa do udziału w kolejnej edycji konkursu „Stolica Kultury Mazowsza”. Kto przejmie tę zaszczytną funkcję od Legionowa?


Warunkiem udziału jest złożenie propozycji rocznego programu imprez kulturalnych organizowanych w mieście powiatowym oraz sąsiadujących gminach i miastach należących do powiatu, wraz z preliminarzem kosztów.

Na oferty czekamy do 31 października br. Można je składać w sekretariacie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. B. Brechta 3, 03-472 Warszawa, z dopiskiem „Stolica Kultury Mazowsza 2018”.

Dokładniejsze informacje na stronie mazovia.pl w zakładce Kultura i Turystyka/Kultura/Konkurs „Stolica Kultury Mazowsza”. Odpowiedzi na pytania udziela Sylwia Stanibuła-Urban: telefonicznie (22-597-95-33) lub mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).


mrot-stolica-kultury-mazowsza-2018

Zdjęcie: Archiwum UMWM
Źródło: Mazovia.pl