WARTOŚĆ EKONOMICZNA PRZEMYSŁU SPOTKAŃ

mrot-uczelnia-vistula-budynekPrzemysł spotkań w Polsce jest wart 26 mld zł. Co zrobić, by ta liczba systematycznie rosła? Jak podnosić jakość branży eventowej, które światowe rozwiązania warto naśladować i jak wprowadzać innowacje? Tym zagadnieniom poświęcone jest IV Międzynarodowe Sympozjum Edukatorów Kadr Zarządzających Wydarzeniami PEMES 2017 pod hasłem "Wartość ekonomiczna przemysłu spotkań - uwarunkowania i bariery rozwoju".


PEMES 2017 to konferencja dla naukowców i pracowników akademickich, praktyków oraz organizacji zajmującymi się wydarzeniami i spotkaniami biznesowymi.  Jej celem jest chęć skupienia uwagi środowisk akademickich i biznesowych na tym prężnie rozwijającym się sektorze, stymulowanie edukacji i badań w tej dziedzinie, a także podniesienie jakości kształcenia i rozwój branży.

Prelegentami PEMES 2017 są m.in. dr hab., prof.  Jadwiga Berbeka, dr Krzysztof Cieślikowski oraz dr Krzysztof Celuch. Wśród tematów znajdą się m.in. eko-trendy w branży spotkań, wpływ tzw. „mega eventów” na gospodarkę kraju oraz efektywne wykorzystanie obiektów sportowych.

Konferencja odbywa się 12 września w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji, przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie. Organizatorami są Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, Grupa Uczelni Vistula oraz Studenckie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej „2B”.

Pełen program konferencji do pobrania tutaj: PEMES_2017_program.pdf

 Od uczestników wymagana jest rejestracja – termin upływa 10 września.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.vistula.edu.pl/o-nas/aktualnosci-i-wydarzenia/wydarzenia/iv-edycja-pemes/


mrot-uczelnia-vistula-budynek
Źródło i zdjęcie: Vistula.edu.pl