NAJLEPSZE AGROTURYSTYKI NA MAZOWSZU

mrot-laureaci-konkurs-agroturystyka-mazowsze-modr-DSC 7237Podczas IV konferencji z cyklu "Sukcesy i problemy turystyki wiejskiej na Mazowszu" rozstrzygnięto konkurs i wręczono nagrody dla najlepszych gospodarstw agroturystycznych i obiektów turystyki wiejskiej województwa mazowieckiego. Potencjał gospodarstw agroturystycznych na Mazowszu z roku na rok jest większy, a wszystko dzięki ludziom z pasją, którzy je prowadzą.

 

 

mrot-laureaci-konkurs-agroturystyka-mazowsze-modr-DSC 7433

 

Doroczny konkurs „Od agroturystyki do turystyki wiejskiej” prowadzony przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie we współpracy m.in. z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego oraz Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, standardem i gościnnością mazowieckiej wsi, gdzie każde miejsce dzięki swym gospodarzom jest wyjątkowe. To świetna promocja mazowieckiej wsi oraz ukłon w stronę ludzi, dla których turystyka wiejska jest pasją życia.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 


Kategoria - Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne Województwa Mazowieckiego

 

mrot-laureaci-konkurs-agroturystyka-mazowsze-modr-DSC 7298

I miejsce:

Aleksandra Paprocka „Perełka” - Białka 83, gmina Iłża, powiat radomski,

www.facebook.com/gospodarstwoagroturystyczneperelka


II miejsce:
Grażyna Książkiewicz „Maciejówka” - Korzeń Rządowy 25, gmina Łąck, powiat płocki,

www.maciejowka.com.pl

III miejsce:
Andrzej Adamski - Makowica 28, gmina Szelków, powiat Maków Mazowiecki,

www.makowica.pl

 

mrot-laureaci-konkurs-agroturystyka-mazowsze-modr-DSC 7334


Wyróżnienia:
Joanna i Sławomir Chudy – Marianów 20b, gmina Tłuszcz, powiat wołomiński,
Mikołaj Adamczyk „Sielanka Raciąż” – Pólka Raciąż 80, gmina Raciąż, powiat płoński,

www.sielanka.com.pl

Dorota i Sławomir Łasica „Zakatek Gongolina” – Gongolina 45/47, gmina Baranów, powiat grodziski,

www.gongolina.pl



Kategoria - Najlepszy Obiekt Turystyki Wiejskiej Województwa Mazowieckiego


mrot-laureaci-konkurs-agroturystyka-mazowsze-modr-DSC 7325


I miejsce:
Beata i Mieszko Ogończyk-Mąkowski „Osada Młynarza” - Radotki 1, gmina Brudzeń Duży, powiat płocki,

www.osadamlynarza.pl

II miejsce:
Beata Harris „Kuźnia Pałacowa” - Korczew, ul. Brzóski 12, gmina Korczew, powiat siedlecki,

www.pokoje-nad-bugiem.pl

III miejsce:
Katarzyna i Maciej Brażuk „Osada Puszczańska” - Tułowice 48, gmina Brochów, powiat sochaczewski,

www.osadapuszczanska.pl

 

mrot-laureaci-konkurs-agroturystyka-mazowsze-modr-DSC 7359


Wyróżnienia:

Teresa Gutkiewicz „Turystyka u Gucia” – Pacew 45, gmina Promna, powiat białobrzeski,

www.nadpilica.eu

Agnieszka i Krzysztof Niklewicz „Agro Kajak Bieżany” – Bieżany 9, gmina Radznów, powiat mławski,

www.kajaki-wkra.pl

Dorota Samsel „Dorota” – Czarnia 72, gmina Czarnia, powiat ostrołęcki,

www.agrodorota.pl

 

 

 

mrot-laureaci-konkurs-agroturystyka-mazowsze-modr-DSC 7237

Zdjęcia: J.A.Kwiatkowski/GoodPress