GŁOSUJEMY NA KRÓLEWSKI OGRÓD ŚWIATŁA W WILANOWIE

mrot-mapping-palac-wilanowW ramach konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny 2017 do 19 listopada trwa głosowanie Internautów. W konkursie na Certyfikat Internautów Mazowsze zaprezentuje Królewski Ogród Światła w Wilanowie. Zapraszamy serdecznie do głosownia na numer 7. na liście.


Znacie Muzeum i Pałac w Wilanowie? Lubicie grę świątecznych światełek i kolorów? Widzieliście już Królewski Ogród Światła w Wilanowie? Zapraszamy na weekendowe pokazy do Wilanowa a już dziś prosimy o Wasze głosy w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2017.

Jak oddać głos:
- można wejść na strony: www.mrot.pl lub www.mazowsze.travel i tam kliknąć w duży baner na stronie startowej na górze, który przekieruje na strony POT na certyfikat internautów 2017. Tam wybrać z listy nr 7 Królewski Ogród Światła i kliknąć podświetlony na czerwono button "Zagłosuj na produkt".
- można wejść bezpośrednio na stronę www.polska.travel/pl/certyfikat-internautow2017 i zagłosować wg tej samej procedury co powyżej

Ważne! Można głosować raz na 24 godziny, zatem do końca konkursu moz=żna oddać swój głos kilkukrotnie. Można nieależnie głosować z róznych urządzeń - z komputera, z tabletu czy ze smartfonu - wtedy jeszcze bardziej zwiększamy szanse naszego kandydata.

Zaproście również do głosowania swoich znajomych, rozpowszechnijcie wśród swoich przyjaciół, przekażcie dalej!

Głosujmy wszyscy na Królewski Ogród Światła w Wilanowie - numer 7 na liście!


konkurs-pot-krolewski-ogrod-swiatla-wilanow-1920x1080-02
Zdjęcie: Marcin Mastykarz