KONKURS FAIR PLAY TURYSTYKI POLSKIEJ

mrot-konkurs-krysztalowy-globus-ttwarsaw-earth-2857626-pixabayZapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Fair Play Turystyki Polskiej o „Kryształowy Globus” organizowanego przez Polską Izbę Turystyki i MT Targi Polska SA. To ostatnia chwila na zgłoszenia - termin upływa 15 listopada br. Ogloszenie wyników nastąpi podczas nadchodzących targów TT Warsaw.


Celem konkursu jest wyłonienie turoperatora, którego działalność w każdym aspekcie opiera się na zasadzie Fair Play. Konkurs ma promować firmy, które dbają o jakość świadczonych przez siebie usług oraz wykazują się solidnością i profesjonalizmem zarówno wobec swoich klientów jak i kontrahentów.

Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać się sami, lub mogą być zgłaszani przez samorządy gospodarcze i inne organizacje i przedsiębiorstwa turystyczne.

Jeżeli znasz turoperatora, który spełnia powyższe kryteria albo sam prowadzisz biuro podróży, które zasługuje na wyróżnienie, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć w regulaminie.

Regulamin i formularz zgłoszenie dostępne są TUTAJ


mrot-konkurs-krysztalowy-globus-ttwarsaw-earth-2857626-pixabay
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: Polska Izba Turystyki