MAZOWIECKI KONKURS FOTOGRAFII KULINARNEJ

mrot-agroturystyka-mazowsze-2017-sielanka-DSC 0477Czy uwielbiacie uwieczniać na zdjęciach smakowitość dań? Czy zwracacie uwagę na logotypy umieszczone na etykietach produktów? A może jesteście pasjonatami kuchni regionalnej? Dla takich jak wy właśnie ruszył Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej.


Czasem kolory na talerzu hipnotyzują równie mocno, co dzieła sztuki. Ciasto wychodzi tak apetyczne, że aż żal wbijać w nie nóż i kroić. Smakoszom nie trzeba tłumaczyć piękna tkwiącego w jedzeniu. Mamy nadzieję, że wśród wielu blogerów i miłośników zabawy formą, kolorem i fakturą znajdą się również pasjonaci kuchni mazowieckiej. Właśnie ruszyła pierwsza edycja Mazowieckiego Konkursu Fotografii Kulinarnej.

Kategorie, w których możecie nadsyłać zdjęcia, są następujące:

1) Kategoria „Smaki Mazowsza” – tematem kategorii jest hasło, które stanowi podstawę do dowolnej interpretacji przedstawienia potrawy lub produktu wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych z regionu Mazowsza lub certyfikowanych logo Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze
2) Kategoria produktowa – tematem kategorii jest produkt posiadający logotyp Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze (wykaz produktów z certyfikatem logo Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze do pobrania poniżej).  

Swoje pomysły wraz z wypełnionym formularzem konkursu nadsyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Zgłoszenia mozna przesyłać do 7 maja 2018 roku.
Uroczysta gala finałowa odbędzie się podczas Gali Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Nagrodami dla laureatów konkursu są:
    I nagroda – voucher na kurs fotograficzny o tematyce kulinarnej o wartości 700 zł;
    II nagroda – voucher na indywidualny kurs fotograficzny o wartości 600 zł;
    III nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego o wartości 500 zł;
    Nagroda publiczności – internautów – aparat fotograficzny firmy Fujifilm Instax Mini 8 o wartości 400 zł.

Regulamin konkursu i formularze zgłoszeniowe dostępne są  TUTAJ

mrot-konkurs-fotografii-kulinarnej

 

Zdjęcie startowe: J.A.Kwiatkowski/GoodPress
Źródło i zdjęcie: Mazovia.pl