ZAGRANICZNI DZIENNIKARZE NA MAZOWSZU

mrot-press-tour-golf-pixabay-787826Już w maju dzięki współpracy Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej z Zagranicznymi Ośrodkami POT - Warszawę i Mazowsze odwiedzą dziennikarze z Danii, którzy opiszą pola golfowe oraz wybrane SPA & Wellness oraz ekipa TV5 Monde z Francji przygotowująca materiały telewizyjne i artykuły prasowe promujące nasz region.


Pierwsza wizyta studyjna zorganizowana jest dla 5 najbardziej znanych dziennikarzy zajmujących się tematyką golfa na rynku duńskim. W ramach programu pobytu będą oni mogli poznać i skorzystać z możliwości gry na mazowieckich polach golfowych oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji jak np. SPA & Wellness. Spersonalizowany opis doświadczeń stworzony przez branżowych, golfowych dziennikarzy z pewnością przełoży się na podniesienie wartości marki naszych pól golfowych i większą liczbę wizyt golfistów z rynku skandynawskiego.

Francuscy dziennikarze Xavier PETIT i Claire PAIN realizują natomiast serię dokumentalną poświęconą podróżom i prezentacjom krajów poprzez lokalne targi. Będzie to forma prezentacji destynacji Polska, Warszawa, Mazowsze, poprzez pokazanie targów i okolic w jakich się odbywają, pokazanie ludności, pejzaży i kuchni specyficznej dla regionu. Pierwsza emisja programu z Polski pojawi się w styczniu 2019 roku. Reportaż będzie emitowany 16 razy, po cztery razy dziennie (o godz.: 7.50, 14.50, 16.50, 19.20 ) i powtarzany przez 3 lata na TV5 Monde replay. Ponadto będzie się pojawiał przez 6 lat na France 2 przed porannym programem Télématin.

Już niebawem przedstawimy relację z ww. wizyt prasowych.


mrot-press-tour-golf-pixabay-787826
Zdjęcie: Pixabay