PROMOCJA MROT RÓWNIEŻ W TELEWIZJI

mrot-tv-1MROT systematycznie promuje atrakcje turystyczne Mazowsza. Namiot "Moda na Mazowsze", gdzie podczas imprez plenerowych eksponowane są materiały naszych członków oraz urządzane są aktywności dla zwiedzających cieszy się zawsze wyjątkowym zainteresowaniem publiczności. Doceniła to również telewizja, która w materiale z Rodzinnego Pikniku z Mazowszem przeprowadziła wywiad z dyrektor Dorotą Zbińkowską.

 

Aby obejrzeć wideo wystaczy kliknąć w zdjęcie poniżej. Materiał o MROT rozpoczyna się od 2 minuty i 10 sekundy filmu. Zapraszamy!

 

Podczas wakacji mamy jeszcze zaplanowany udział w 2 dużych wydarzeniach:

1/    Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej – Cud nad Wisłą 1920 – Kobyłka Ossów, 12 sierpień
2/    Air Show 2018 - Radom, 25-26 sierpień

 

Podczas wydarzeń będziemy promowali ofertę członków Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Od podmiotów, które wyrażą chęć osobistego uczestnictwa oczekujemy aktywnego udziału w uatrakcyjnianiu stoiska: konkursów, nagród, prezentacji, ciekawych materiałów, interaktywnych warsztatów. W związku z ograniczoną powierzchnią ilość podwystawców jest ograniczona. O możliwości udziału będą decydowały: atrakcyjność oferty i kolejność zgłoszeń. Udział w imprezach jest bezpłatny.

 

Zainteresowanych współorganizacją stoiska lub przekazaniem do dystrybucji materiałów promocyjnych zapraszamy do kontaktu z biurem MROT.

 

 

mrot-tv-2

Źródło i zdjęcie: YouTube TEL-KAB