MAZOWIECKI KONKURS FOTOGRAFII KULINARNEJ

mrot-konkurs-fotografii-kulinarnej-sytochaCzy uwielbiacie uwieczniać na zdjęciach smakowitość dań? Czy zwracacie uwagę na logotypy umieszczone na etykietach produktów? A może jesteście pasjonatami kuchni regionalnej? Dla takich jak wy właśnie jest Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej. Termin zgłaszania prac do konkursu został wydłużony do końca lipca br!


Czasem kolory na talerzu hipnotyzują równie mocno, co dzieła sztuki. Ciasto wychodzi tak apetyczne, że aż żal wbijać w nie nóż i kroić. Smakoszom nie trzeba tłumaczyć piękna tkwiącego w jedzeniu. Mamy nadzieję, że wśród wielu blogerów i miłośników zabawy formą, kolorem i fakturą znajdą się również pasjonaci kuchni mazowieckiej. Właśnie ruszyła pierwsza edycja Mazowieckiego Konkursu Fotografii Kulinarnej.

Kategorie, w których możecie nadsyłać zdjęcia, są następujące:
1) Kategoria „Smaki Mazowsza” – tematem kategorii jest hasło, które stanowi podstawę do dowolnej interpretacji przedstawienia potrawy lub produktu wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych z regionu Mazowsza lub certyfikowanych logo Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze
2) Kategoria produktowa – tematem kategorii jest produkt posiadający logotyp Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze (wykaz produktów z certyfikatem logo Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze do pobrania poniżej).  

Swoje pomysły wraz z wypełnionym formularzem konkursu nadsyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Na zgłoszenia organizatorzy czekają do końca lipca 2018 roku.
Uroczysta gala finałowa odbędzie się podczas Gali Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Nagrodami dla laureatów konkursu są:
I nagroda – voucher na kurs fotograficzny o tematyce kulinarnej o wartości 700 zł;
II nagroda – voucher na indywidualny kurs fotograficzny o wartości 600 zł;
III nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego o wartości 500 zł;
Nagroda publiczności – internautów – aparat fotograficzny firmy Fujifilm Instax Mini 8 o wartości 400 zł.

Więcej informacji, wykaz produktów z certyfikatem, formularze zgłoszeń, etc. znajdziesz TUTAJ

 

mrot-konkurs-fotografii-kulinarnej-sytocha
Zdjęcie: Grażyna Leśniak
Źródło: Mazovia.pl