MODA NA MAZOWSZE NA INSTAGRAMIE

mrot-konkurs-instagram-smartphone-1701096-pixabayNasz portal informacyjny Moda na Mazowsze oprócz Facebooka można od dziś znaleźć również na Instagramie. Z tej okazji ogłaszamy konkurs z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Opisz najciekawsze Twoim zdaniem miejsce na Mazowszu, polub nasz profil na Instagramie i przygotuj się na nagrodę! Masz czas do 5 sierpnia. Czekamy na Twoje zdjęcia z Mazowsza!


Zwycięzca zadania otrzyma dwudniowy pobyt w Dworze Mościbrody dla 2 osób.
Osoba która zajmie drugie miejsce otrzyma karnet rodzinny do Parku Rozrywki Farma Iluzji.
Trzecie miejsce za to będzie mogło cieszyć się karnetem rodzinnym do Parku Rozrywki Julinek

Zadaniem konkursowym jest: Opisanie według Ciebie najciekawszego miejsca na Mazowszu. Opis musi być umieszczony w komentarzu pod zdjęciem na Instagramie (link). Liczy się kreatywność no i oczywiście oryginalne bądź warte uwagi miejsce. Forma dowolna. Może to być opis, rymowanka, piosenka, co tylko Wam przyjdzie do głowy. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie naszego nowego profilu na Instagramie.

Inspiracji szukajcie na naszym Fanpage’u na Facebooku oraz nowo powstałym Instagramie. Zabierajcie się do tworzenia a my już pakujemy dla Was nagrody.


REGULAMIN KONKURSU "MODA NA MAZOWSZE" NA INSTAGRAMIE

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.    Konkurs jest organizowany pod nazwą ,,Moda na Mazowsze na Instagramie”,
2.    Organizatorem Konkursu jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna ul. Nowy Świat 27/2 , 00-029 Warszawa.
3.    Konkurs zostanie przeprowadzony na Instagramie https://www.instagram.com/moda_na_mazowsze/?hl=pl oraz zostanie opublikowany na Facebooku https://www.facebook.com/ModaNaMazowsze/ w dniach 27.07-05.08.2018r do godz. 23.59

§ 2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1.    W Konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna (dalej: Uczestnik), która:
a) posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, b) jest pełnoletnia, c) nie jest w żaden sposób osobowy, kapitałowy lub organizacyjny powiązana z Organizatorem, d) Zapoznała się z Regulaminem Konkursu i akceptuje jego postanowienia, e) wykonała Zadanie Konkursowe.
2.    Brak spełnienia któregokolwiek z warunków określonych w ust. 1 pkt 1 - 5 stanowi podstawę do wykluczenia Uczestnika z Konkursu, a w przypadku późniejszego wykrycia tych okoliczności, w tym po dniu wydania nagrody, prawo do dochodzenia jej zwrotu.

§ 3 ZADANIE KONKURSOWE I NAGRODY
1.    Zadanie Konkursowe polega na napisaniu komentarza pod zdjęciem umieszczonym na Instagramie ,,Moda na Mazowsze,,. Temat zadania to: Opisanie według Ciebie najciekawszego miejsca na Mazowszu Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu „Moda na Mazowsze,, na Instagramie.
2.    Organizator wybierze trzy najkreatywniejsze posty i nagrodzi każdego z autorów poszczególnymi nagrodami.
a)    Zdobywca 1. miejsca otrzyma dwudniowy pobyt w Dworze Mościbrody/Siedlec (pobyt obejmuje: dwa noclegi w pokoju dwuosobowym oraz pełne wyżywienie dla 2 osób w terminie ustalonym z organizatorem w dniach od 15 września do 30 października 2018 r.).
b)    Zdobywca 2. miejsca otrzyma rodzinny karnet wstępu do Parku Rozrywki Farma Iluzji w Mościskach (karnet rodzinny obejmuje: wstęp dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci).
c)    Zdobywca 3. miejsca otrzyma rodzinny karnet wstępu do Parku Rozrywki Julinek w Kampinoskim Parku Narodowym. (karnet dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci).
Dojazd do w/w atrakcji laureat pokrywa we własnym zakresie.
Organizator przewiduje również wyróżnienia.  
3.    Zwycięzcy zostaną wybrani do dnia 08.08.2018. Tego samego dnia do  zwycięzców wyślemy na Instagramie wiadomość prywatną, w której znajdą się dalsze wytyczne dotyczące przekazania  przyznanej nagrody.
4.    Nagrody zostaną wydane do dnia 25.08.2018 r.
5.    Organizator zastrzega sobie prawo do nie argumentowania wyboru prac konkursowych. Prawidłowe wykonanie Zadania Konkursowego jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika postanowień Regulaminu.

§ 4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na Facebooku/Instagramie.


MROT Konkurs foto Instagram lipiec 2018
Zdjecie startowe: Pixaby
Grafika: MROT