MAZOWSZE W MISTRZOSTWACH BLOGERÓW - POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY

mrot-pojechana-4Aleksandra Świstow, prowadząca blog Pojechana.pl reprezentuje Mazowsze w pierwszych Turystycznych Mistrzostwach Blogerów organizowanych przez POT. W ramach konkursowych zmagań odbędzie 2 podróże po Mazowszu, które już relacjonuje na Facebooku https://www.facebook.com/Pojechana/ i Instragramie https://www.instagram.com/pojechana/. Aby Ola mogła wygrać a wraz z nią Mazowsze - udostępniajcie, lajkujcie, komentujcie i zachęcajcie wszystkich do aktywności. Prosimy również o umieszczenie tej informacji na Waszych stronach oraz w mediach społecznościowych, aby dotrzeć do jak największej liczby miłośników Mazowsza.

 

Polska Organizacja Turystyczna organizuje pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów, których celem jest promowanie 16 polskich regionów. POT zaprosiła do rywalizacji blogerów podróżniczych, kulinarnych, sportowych, górskich i lifestylowych. Tworzone przez blogerów materiały promujące regiony mają zainspirować indywidualnych turystów, organizujących samodzielnie swój wypoczynek w Polsce i osoby korzystające z mediów społecznościowych, czerpiące inspiracje podróżnicze z Internetu.

Partnerem POT na Mazowszu jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna.

W I etapie spośród zgłoszonych 58 blogerów wyłoniono w drodze otwartego konkursu 16 najlepszych po jednym dla każdego regionu. Obecnie przechodzimy do rozgrywki finałowej, w której bierze udział tych wyłonionych 16. Każdy bloger reprezentuje jeden region i opracuje na jego temat materiały promocyjne, które następnie zostaną opublikowane na specjalnie przeznaczonej ku temu stronie oraz w formie publikacji drukowanej.

Miło jest nam poinformować Państwa, iż region mazowiecki będzie reprezentować Aleksandra Świstow, autorka bloga podróżniczego Pojechana.pl – Bloga Roku Travelerów National Geographic Polska 2015, autorka książki "Laowai w wielkim mieście. Zapiski z Chin", dziennikarką podróżniczą i pilotką wycieczek trampingowych.

W ramach konkursu Aleksandra będzie odkrywać przed czytelnikami uroki i możliwości Mazowsza w formule aktywnej i blisko natury.

Podczas trwającego aktualnie etapu Mistrzostw, we współpracy z MROT, zrealizowane zostaną dwie podróże po Mazowszu: spływ kajakowy z Warki do Warszawy z noclegiem na plaży, który będzie pretekstem do przedstawienia wiślanych atrakcji stolicy i sylwetek ludzi związanych z kulturą Wisły oraz wycieczkę rowerową po Pojezierzu Gostynińskim. Obydwie podróże będą relacjonowane na bieżąco na kanałach SM, a po ich zakończeniu, na blogu Pojechana.pl ukażą się bogato ilustrowane zdjęciami artykuły promujące nasz region.

Pierwsza podróż „wiślana” zostanie opisana na blogu w terminie do 6 sierpnia 2018 r., relacje na FB i Instagramie będą się pojawiać na bieżąco (liczą się zasięgi w mediach społecznościowych i na blogu), a od 13 sierpnia trwać będzie głosowanie Internautów.

Jako, że projekt ma formułę konkursową i jego głównym założeniem jest dotarcie do jak największej liczny odbiorców, gorąco liczymy na Państwa wsparcie w promowaniu materiałów z obydwu podróży. Zapraszamy zatem na Facebooka i Instagrama gdzie, będzie się działo! Będziemy wiosłować, żeglować, pedałować i biwakować. Po lesie chodzić i po plaży skakać. I zwierzaki podglądać. I w gwiazdy będziemy się gapić też.

Oficjalne hashtagi akcji: #visitpoland #mistrzostwablogerow #POT #MROT

W tym etapie naszym celem jest, aby zapewnić Aleksandrze przejście do kolejnego III etapu, a potem oczywiście chcemy zwyciężyć!

Na ocenę w II etapie obecnie trwającym będą się składać wyniki:
- 34% wyników głosowania internetowego, uruchomionego na stronie akcji po zakończeniu realizacji zadań drugiego etapu Konkursu.
- 33% wyniki obrad Jury, które oceni wartość jakościową konkursowych materiałów
- 33% wynik zasięgów osiągniętych przez content wytworzony przez blogerów w ramach Wykonania zadania drugiego etapu Konkursu (zasięgi liczone będą na podstawie danych z: facebook, instagram, google analitycs).

Dlatego potrzebujemy Waszej pomocy!

 

Śledźcie Facebooka <https://www.facebook.com/Pojechana/> i Instragrama <https://www.instagram.com/pojechana/> Aleksandry Swistoń. Udostępniajcie, lajkujcie, komentujcie i zachęcajcie wszystkich do aktywności.

Prosimy również o umieszczenie tej informacji na Państwa stronach oraz w mediach społecznościowych, aby dotrzeć do jak największej liczby miłośników Mazowsza. Chcemy przejść do kolejnego etapu i wygrać całe Mistrzostwa!!!

Więcej na: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

 

 

mrot-pojechana-1

mrot-pojechana-2

mrot-pojechana-3

Zdjęcia: https://www.facebook.com/Pojechana/

Źródło: Polska Organizacja Turystyczna