ZAGŁOSUJMY W KONKURSIE POT NA DZIELNICĘ WISŁA

mrot-dzielica-wislaDZIŚ OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA W KONKURSIE! Z pewnością nie raz byliście nad Wisłą - na Bulwarach Karskiego, na pokazach fontann i na Wiankach, na kultowej plaży Poniatówka, na lewym brzegu wśród niezliczonych knajpek czy na dzikich plażach prawego brzegu, odbyliście rejs promem, kajakiem, łódką czy statkiem. Wszyscy kochamy Wisłę, bo ona ma miejsce dla każdego z nas. Dlatego zagłosujmy na Dzielnicę Wisła w konkursie POT na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Internautów. Niech zwycięży Królowa Polskich Rzek!


W KONKURSIE GŁOSUJEMY POD LINKIEM: https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-2018-w-polsce

Każdy może oddać jeden głos w ciągu 24 godzin - ale ważne jest, że liczą się głosy oddane z komputera w pracy, w domu, z notebooka i ze smartfonu - jeśli tylko możecie głosujcie codziennie kilka razy! Głosowanie potrwa do 26 października do północy. Czekamy na Wasze głosy - najlepiej oczywiście na Dzielnicę Wisła.

15 października rozpoczęło się głosowanie Internautów na produkty turystyczne zgłoszone w konkursie „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT” do kategorii Certyfikat Internautów. Produkt turystyczny, który uzyska największą liczbę oddanych głosów zdobędzie Certyfikat Internautów 2018 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną.

Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania.

Dzielnica Wisła, nieformalna dzielnica Warszawy, ulubione miejsce mieszkańców oraz turystów. To tętniąca życiem przestrzeń w centrum dużego miasta, gdzie można poczuć się jak na wakacjach. Obejmuje tereny zielone, m.in. Natura 2000, plaże, kluby sportowe oraz szeroką ofertę żeglugową. Po lewej stronie są nowe bulwary spacerowe, liczne klubokawiarnie i restauracje. Odbywa się wiele imprez kulturalnych, jest Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Sztuki Nowoczesnej, a Multimedialny Park Fontann w 2017 obejrzało ponad milion osób. Zwolennicy sportów mają do dyspozycji ścieżkę rekreacyjną na praskim brzegu, Nadwiślański Szlak Rowerowy, siłownie plenerowe, pumptruck i welodrom i dużo możliwości uprawiania sportów wodnych. Dzielnica Wisła ciągnie się na przestrzeni kilku kilometrów i jest obszarowym produktem turystycznym. Więcej na stronie: http://dzielnicawisla.um.warszawa.pl


mrot-dzielica-wisla
Zdjęcie: UM Warszawa