DZIEŃ OTWARTY DLA BRANŻY TURYSTYCZNEJ W KOPERNIKU

mrot-10-lat-kopernikCzym Centrum Nauki Kopernik różni się od innych atrakcji turystycznych? Dlaczego warto je odwiedzić? Co nowego przygotowano dla zwiedzających w tym sezonie? Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zaprasza 11 marca na VII Dzień Otwarty Branży Turystycznej. A okazja to wyjątkowa, bo Kopernik obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia.


Centru nauki Kopernik w Warszawie ma już 10 lat! Przez cały rok 2020 można spodziewać się tutaj mnóstwa atrakcji i jeszcze większej liczby niespodzianek. Dzięki nim można lepiej poznać współczesny świat, który zmienia się w tempie niespotykanym w historii cywilizacji. Zmiany, napędzane przez rozwój nauki i technologii, są nieuchronne, a ich kierunek trudny do przewidzenia. Możemy jednak kształtować naszą przyszłość – odpowiedzialnie, świadomie, wspólnie. Wpływają na nią przecież nasze własne decyzje, nawet te najprostsze. Warto je podejmować korzystając z wiedzy naukowej. To ona daje nam inspirację, a także narzędzia niezbędne do odpowiedzialnego działania. Dzięki niej ludzie współtworzą świat, przyjazny dla siebie i natury.

Ramowy plan spotkania zapowiada się następująco:
- 16.00 - zwiedzanie VIP z animatorami - to świetna okazja by poznać kulisy Kopernika
- 18.00 -  uroczysta kolacja
Obowiązują zapisy na stronie http://www.kopernik.org.pl

Koniecznie zaglądajcie też do zakładki dla branży turystycznej: http://www.kopernik.org.pl/odwiedz-nas/branza-turystyczna/
Informacje tu zgromadzone przydadzą się przedstawicielom biur turystycznych, hoteli, hosteli i punktów informacji turystycznej w organizowaniu wycieczek do Centrum Nauki Kopernik. Znajdziecie tu również informacje o wprowadzanych zmianach i ułatwieniach dla branży turystycznej.


mrot-10-lat-kopernik
Źródło i grafika: Centrum Nauki Kopernik