TOUR SALON - ODKRYJ SMAK PRZYGODY

mrot-tour-salon-2020-startMające długoletnią tradycję Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu odbędą się już za tydzień - w dniach 14-16 lutego br. Zapraszamy na stoisko Mazowsza przygotowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, gdzie jak zawsze czekać będzie duża porcja wiedzy, zabawy, emocji i przygody związanych z mazowiecką ofertą turystyczną. Do zobaczenia na Tour Salonie!


Targi TOUR SALON są co roku miejscem inspiracji dla kilku tysięcy pasjonatów podróży, którzy poszukują ciekawych destynacji dla swoich wypraw weekendowych czy wakacyjnych, chcą przeżywać je świadomie zdobywając przy tym unikatową wiedzę o miejscach i ludziach. Wydarzenie stanowi także platformę promocji i prezentacji ofert turystycznych, a także wymiany wiedzy i doświadczeń w gronie przedstawicieli sektora turystycznego.

Odkryj smak przygody!

Targi TOUR SALON 2020 odbędą się pod hasłem „Odkryj smak przygody”, a to oznacza, że organizatorzy mają w planach inspirować targowych gości i wraz z wystawcami oraz partnerami wydarzenia zachęcać do poznawania nowych destynacji. Nie zabraknie też spotkań ze znanymi podróżnikami, którzy zabiorą wszystkich poprzez swoje barwne opowieści w niesamowite miejsca. Słowo „smak” jest w tym wszystkim nieprzypadkowe. W ten sposób akcentuje się, że szczególną uwagę podczas targów poświęcono także turystyce kulinarnej.

TOUR SALON Blog Meeting

Już po raz szósty iodbędzie się również TOUR SALON Blog Meeting. To projekt, który łączy biznesowe potrzeby przedstawicieli polskiej i zagranicznej blogosfery podróżniczej oraz wystawców i profesjonalnych zwiedzających targów TOUR SALON.

Najlepsza lekcja ever!

Uczniów wraz z nauczycielami mają do dyspozycji ciekawy projekt, podczas którego będą zgłębiać historię naszego kraju, odkrywać prawa fizyki w przystępny sposób, eksperymentować, poznawać i przede wszystkim fantastycznie się bawić. Zajęcia, które są tam przygotowne mają nietypowe tematy i formę, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie.

Szczegółowy program wydarzeń oraz więcej informacji o targach na stronie: www.tour-salon.plmrot-tour-salon-2020
Zdjęcie: J.A.Kwiatkowski/GoodPress
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie