Targi Turystyczne ITB w Berlinie

mrot-itb-berlin-plock-0ITB Berlin to największe na świecie spotkanie branży turystycznej. To 10.000 wystawców z ponad 180 krajów, 160.000 gości targowych i różnorodne obszary tematyczne w jednej lokalizacji. W tym roku Mazowsze będzie tam godnie reprezentowało miasto Płock ze swoim stoiskiem. Zapraszamy w dniach 4-8 marca do Berlina.

 

ITB Berlin to największe targi turystyczne, ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i atrakcja dla tysięcy zwiedzających. Prezentacje niemal wszystkich krajów świata i kompleksowy przegląd gałęzi rynku turystycznego.

Swoją ekspozycją obejmuje różnorodne obszary tematyczne w jednej lokalizacji.: Adventure Travel, Business Travel, Travel Technology, LGBT+ Travel, Hospitality, Culture Tourism, Responsible Tourism, MICE, Technology, Tours & Activities, Luxury, Medical Tourism, Youth Travel, Economy Accommodation, Virtual Reality i inne.

Zakres imprezy to m.in.: wszystkie grupy produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami; poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych, a  w targach biorą też udział: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych.

Więcej informacji: https://www.itb-berlin.com/

 

 

mrot-itb-berlin-plock-0

mrot-itb-berlin-2020-2

mrot-itb-berlin-plock-2020-2
Zdjęcie startowe: Archiwum UM Płock / Moda na Mazowsze
Źródło i zdjęcia: Press release Berlin Messe GmbH