#ZOSTAŃWDOMU

mrot-stayathome-compass-4375746-pixabayMamy nadzieję, że czytacie ten materiał, siedząc wygodnie w domu i wszystko u Was w porządku. My w MROT dołączamy do akcji #zostańwdomu #stayathome. Od dziś pracujemy zdalnie, dla zmniejszenia ryzyka zachorowań przez odwiedzających nasze biuro gości oraz przez nas samych. I na najbliższy czas - nie mamy wątpliwości - zamiast wybierać się w piękne zakątki Mazowsza, lepiej zostać w domu.


Wierzymy, że to wszystko niedługo minie i znów będziemy mogli wspólnie cieszyć się planowaniem wyjątkowych podróży po Mazowszu. A tymczasem - podróż to stan umysłu, więc skoro i tak wszyscy zostajemy w domach, wykorzystajmy ten czas na czytanie o ciekawych miejscach i poszukiwanie pomysłów na kolejne wyjazdy, gdy sytuacja się unormuje.

My natomiast pracujemy nad tym, aby już za kilka tygodni ruszyć z promowaniem mazowieckich kierunków ze zdwojoną siłą, tak, aby branża turystyczna jak najszybciej odrobiła straty wywołane epidemią koronawirusa. Pomimo pracy w domu jesteśmy cały czas dostępni pod adresami mejlowymi i pod numerami telefonów komórkowych. Jeśli macie pomysły, co możemy zrobić wspólnie, abyśmy byli gotowi na odbudowywanie rynku, dajcie nam koniecznie znać. Czekamy na Wasze sugestie i konkretne propozycje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Tym czasem zapraszamy do zapoznania się z materiałami na naszych stronach:
www.Mazowsze.Travel

www.ModaNaMazowsze.pl

www.DziedzictwoMazowsza.plmrot-stayathome-compass-4375746-pixabay

Zdjęcie: Pixabay