NOWA PROMOCJA MAZOWIECKIEJ TURYSTYKI

mrot-wielkanoc-31Czas ogólnopolskiej kwarantanny i odosobnienia to dobry moment na nowe pomysły i działania. Ponieważ jednak wszyscy podlegamy sporym ograniczeniom, nasze działania przenieśliśmy do internetu. Promujemy turystykę Mazowsza tak, aby gdy wszystko wróci do normy turystyka jak najszybciej „stanęła na nogi”. Dużym sukcesem okazały się cykle „Baśnie Mazowsza” dla dzieci i rodziców oraz „Rozmowy online” dla turystów, którzy mogą poznać ciekawych ludzi i ciekawe miejsca w naszym regionie.

 

 


mrot-wielkanoc-32ROZMOWY ON LINE

Na naszym fejsbukowym profilu "Moda na Mazowsze" uruchomiliśmy też nowy cykl "rozmowy online", który prezentuje turystyczny biznes Mazowsza. Gośćmi są ciekawi ludzie związani z turystyką mieszkający w różnych miejscowościach Mazowsza, którzy w trakcie spotkań opowiadają o swojej pracy, pasjach, ciekawych miejscach i wydarzeniach, które warto odwiedzić na Mazowszu.
Internetowe lajfy "Moda na Mazowsze - rozmowy online" mają formę swobodnych konwersacji przy kawie poprowadzonych przez dziennikarkę radiową i internetową Magdalenę Walusiak. Każdy program trwa ok. 45 minut, choć może trwać dłużej, bo transmisja ma charakter interaktywny i w jej trakcie można zadawać dodatkowe pytania.
Zapraszamy na premiery na stronie www.Facebook/ModaNaMazowsze w każdą środę i piątek o godz. 15:00.

Tylko podczas pierwszych 2 emisji dotarliśmy do:
- zasięgi łączne: 16500
- wyświetleń łącznie: 6600

Terminy i tematy najbliższych audycji:
8.04 - Europejskie Centrum Artystyczne im. F. Chopina w Sannikach
10.04 - Dwór Mościbrody
13.04 - Muzeum Wsi Radomskiej (Poniedziałek Wielkanocny)
15.04 - Młyn Gąsiorowo

22.04 - Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze"

Ważne! Jeśli ktoś nie zdąży obejrzeć i wysłuchać audycji w dniu premiery, to zawsze znajdziecie je na stronie www.Facebook/ModaNaMazowsze. Zapraszamy!


mrot-wielkanoc-31BAŚNIE MAZOWSZA

To codzienny cykl skierowany do dzieci i rodziców. Aby odciążyć opiekunów codziennie od poniedziałku do piątku o godz.12:00 na stronie www.Facebook.com/DziejeSieNaMazowszu prowadzimy transmisje na żywo, podczas których interaktywnie w kontakcie ze słuchaczami przedstawiamy legendy z Mazowsza. Codziennie inna legenda z innej miejscowości Mazowsza.

Dzięki nim wiedza o najciekawszych, historycznych miejscach regionu zapadnie w pamięć słuchaczy, a gdy przyjdzie właściwy czas zechcą odwiedzić te miejsca osobiście. A jak mówi przysłowie „czym skorupka na za młodu nasiąknie…”.

Podczas pierwszych 9 emisji dotarliśmy do:
- zasięgi łączne: 37 300
- wyświetleń łącznie: 12 100

Terminy i tematy najbliższych audycji:
7.04 - Duch czarnego psa i inne zamkowe legendy / Ciechanów
8.04 - Pustelnia Trzech Krzyży / Warszawa
9.04 - Legenda o Pani Róży / Wyszków
10.04 - Lustro Twardowskiego / Węgrów
14.04 - Zatopione miasto i duch rajtara / Pułtusk
15.04 - Mądra Mława i inne legendy / Mława
16.04 - Biskup i litewska księżniczka / Ostrów Mazowiecka
17.04 - Matka Boska i ratunek przed zarazą / Sierpc
20.04 - Życzliwy dworzanin księcia Konrada / Radzymin
21.04 - Nawiedzony dwór i inne miejskie legendy / Żyrardów
22.04 - Legenda o uśpionej osadzie / Radom
23.04 - Święte piwo i zatopiony kościół / Warka
24.04 - Legendy Puszczy Kozienickiej / Kozienice

Ważne! Jeśli nie zdążycie obejrzeć i wysłuchać audycji w dniu premiery, to zawsze znajdziecie je na stronie www.Facebook.com/DziejeSieNaMazowszu. Zapraszamy!