CZY ZA 20 LAT BĘDZIEMY MIELI GDZIE JEŹDZIĆ NA WAKACJE?

mrot-7-forum-promocji-turystycnej-hydropolis-wroclaw-2020Dorota Zbińkowska - Dyrektor Biura MROT weźmie udział jako jeden z panelistów w dyskusji ekspertów na ww. temat. A to tylko jeden z ważnych wątków, które będą poruszane podczas VII Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję branżowego medium WaszaTurystyka.pl już 17 czerwca we Wrocławiu. Ostatnia chwila na zgłoszenie udziału w wydarzeniu!


Pierwsze tak poważne spotkanie branży turystycznej po pandemii odbędzie się w 17 czerwca Hydropolis we Wrocławiu. Na VII Forum Promocji Turystycznej organizowanym przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, zapowiedziało obecność ponad 30 ekspertów od promocji turystycznej. Będą przedstawiciele rządu, ROT-ów, LOT-ów, hotelarze, przewoźnicy, reprezentanci biur podróży.

Przeniesione z kwietnia Forum będzie pierwszą, po pandemii oraz zniesieniu obostrzeń i zakazów, okazją do bezpośredniego spotkania branży. Branży okaleczonej mocno przez kryzys spowodowany koronawirusem, branży chcącej szybko się odrodzić. Przez trzy miesiące patrzyliśmy na siebie prze ekrany komputerów, spotkania zastąpiliśmy webinarami i telekonferencjami. I chyba stęskniliśmy się za sobą, za rozmowami osobistymi…

Wszyscy chcemy wyjść z kryzysu pokoronawirusowego. Promocja turystyczna, przekonanie turystów żeby zaufali branży, żeby chcieli odwiedzić dane miejsca jest tym bardziej ważna.

Tym razem podczas spotkania w gronie fachowców od promocji turystycznej porozmawiamy o przyszłości turystyki w świetle koronawirusa i kryzysu klimatycznego, poruszymy temat promocji kierunku turystycznego w przemyśle filmowym, zastanowimy się jak przyciągnąć turystów na Dolny Śląsk oraz o zmianach, jakie konieczne są w systemie organizacji turystyki w Polsce. Zapraszamy na kolejną serię wykładów, debat, pojedynków, rozmów kuluarowych.

Oczywiście podczas Forum zostaną wprowadzone podwyższone standardy bezpieczeństwa higienicznego zgodne z wytycznymi GIS i Ministerstwa Rozwoju oraz rozporządzeniami Rządu.

VII Forum Promocjo Turystycznej odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Polskiej Izby Turystyki.

Forum odbędzie się 17 czerwca w Centrum Wiedzy o Wodzie „Hydropolis” we Wrocławiu.

Program i rejestracja na stronie: https://www.forumpromocjiturystycznej.pl/


mrot-7-forum-promocji-turystycnej-hydropolis-wroclaw-2020Źródło i zdjęcie: www.WaszaTurystyka.pl