KONKURS - TWOJA ULUBIONA TRASA TURYSTYCZNA W POLSCE

mrot-twoja-ulubiona-trasa-turystyczna-compass-4375746-pixabayTegoroczne wakacje dla wielu osób wiążą się ze zmianą planów wypoczynkowych. Ze względu na epidemię koronawirusa zagraniczne podróże zamieniamy na odpoczynek w kraju. Nic straconego - wręcz przeciwnie! To świetna okazja, aby lepiej poznać rodzime okolice - te dalsze i te całkiem bliższe. Jeśli Ty także planujesz wakacje w kraju, zapraszamy do udziału w konkursie.


Polska jest pełna pięknych zakątków i miejsc wartych zobaczenia, wystarczy tylko mieć czas - i pomysł na trasę!  Podziel się z innymi Twoim ulubionym miejscem w Polsce - mogą to być zarówno szlaki na łonie przyrody, jak i typowo miejskie zabytki. Dla innych Twoja trasa stanie się inspiracją, a Ty będziesz mieć szansę na wygraną!

Nagrody:
I miejsce - 500 zł
II miejsce - 300 zł
III miejsce - 200 zł

Co trzeba zrobić?
1. Opisz Twoją ulubioną trasę zwiedzania - taką, którą polecasz innym na krajowe wakacje.
2. Nie zapomnij dołączyć zdjęć – pomogą zachęcić czytelników do własnych podróży.
3. Prześlij swoją pracę na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wraz z ręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym (skan lub zdjęcie).
4. To wszystko! Wyniki ogłosimy 22 lipca 2020 roku.
5. W konkursie mogą wziąć wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i mają pomysł na ciekawą trasę turystyczną na tegoroczne wakacje.
6. Zwycięską pracę opublikujemy na naszych blogach: https://clicktrans.pl/blog/ lub https://clicktrans.com/blog/

Więcej informacji (w tym formularz zgłoszeniowy) na stronie: https://clicktrans.pl/info/twoja-ulubiona-trasa-turystyczna-w-polsce


Zapraszamy do udziału w zabawie!


mrot-konkurs-turystyczny
Zdjęcie startowe: Pixabay
Źródło i grafika: Clicktrans