ODPOCZNIJ NA MAZOWSZU

mrot-przewodnik-turystyczny-odpocznij-na-mazowszuJuż w najbliższych dniach do centrów i punktów Informacji Turystycznej na Mazowszu trafi drukowana wersja nowego przewodnika opracowanego przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną w ramach kampanii „Odpocznij na Mazowszu” realizowanej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.


Przewodnik podzielony jest na 9 części wśród których znalazły się propozycje wycieczek jednodniowych, pomysły na pobyty weekendowe, podróże z przygodami, wyprawy tematyczne, coś dla smakoszy, dla miłośników aktywnego wypoczynku, entuzjastów pobytów na łonie przyrody i tych zainteresowanych etnografią. W ostatniej części znajdują się informacje praktyczne (m. in. adresy punktów informacji turystycznej i aplikacje mobilne).

Od kilku tygodni przewodnik był dostępny w formie elektronicznej, a obecnie oddajemy w Państwa ręce wersję drukowaną, która będzie dostępna we wszystkich informacjach turystycznych na całym Mazowszu, w siedzibie MROT oraz podczas różnych wydarzeń, w których będziemy uczestniczyć. Wydawnictwo jest dostępne bezpłatnie.

Mamy nadzieję, że przewodnik stanie się inspiracją do ciekawych podróży po Mazowszu pozwalając odkryć przyjazny i atrakcyjny region leżący w sercu Polski.

 


mrot-przewodnik-okladka
Grafika: MROT