• kondolencje
  • kondolencje 2

MAZOWIECKI KONKURS FOTOGRAFII KULINARNEJ

mrot-konkurs-fotografia-kulinarna-mazowszeZnamy już zwycięzców III edycji konkursu fotograficznego „Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej”. Tegoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, jury wybierało laureatów spośród 70 zgłoszonych prac. Poziom zgłoszonych prac był wysoki a wybór jury wcale nie był łatwy.


Wszystkie nagrodzone zdjęcia konkursowe można obejrzeć na stronie:
https://www.mazovia.pl/konkursy--szkolenia/konkursy-fotograficzne/art,35,mazowiecki-konkurs-fotografii-kulinarnej-wyniki-iii-edycji-konkursu.html


A oto pełna lista laureatów III edycji konkursu fotograficznego „Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej”:

Kategoria „Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze”

1 miejsce:
Imię i nazwisko: Agnieszka Sochal
Podkategoria: Produkty
Nazwa potrawy/produktu: Chleb Hruby

2 miejsce:
Imię i nazwisko: Anna Szpura
Podkategoria: Produkty
Nazwa potrawy/produktu: Sękacz

3 miejsce:
Imię i nazwisko: Tomasz Falczewski
Podkategoria: Produkty
Nazwa potrawy/produktu: Borówka amerykańska konfitura z kwiatem czarnego bzu

Wyróżnienie:
Imię i nazwisko: Anna Jabłońska
Podkategoria: Produkty
Nazwa potrawy/produktu: Smalec

1 miejsce:
Imię i nazwisko: Ewa Dudzińska
Podkategoria: Potrawy
Nazwa potrawy/produktu: naleśniki starokornickie

2 miejsce:
Imię i nazwisko: Monika Lutkiewicz (15 lat)
Podkategoria: Potrawy
Nazwa potrawy/produktu: pyzy z mięsem

3 miejsce:
Imię i nazwisko: Agnieszka Bauman
Podkategoria: Potrawy
Nazwa potrawy/produktu: zupa krem paprykowo-pomidorowy

Wyróżnienie:
Imię i nazwisko: Natalia Różańska
Podkategoria: Potrawy
Nazwa potrawy/produktu: pierogi z kapustą i pieczarką

Kategoria „Lista Produktów Tradycyjnych”

1 miejsce:
Imię i nazwisko: Urszula Sobieszek
Podkategoria: Produkty
Nazwa potrawy/produktu: jabłka grójeckie

2 miejsce:
Imię i nazwisko: Iza Grzelak (8 lat)
Podkategoria: Produkty
Nazwa potrawy/produktu: Miód kozienicki

3 miejsce:
Imię i nazwisko: Marianna Sobieraj
Podkategoria: Produkty
Nazwa potrawy/produktu: czernickie laleczki odpustowe

1 miejsce:
Imię i nazwisko: Katarzyna Kolasińska
Podkategoria: Potrawy
Nazwa potrawy/produktu: bułki drożdżowe jagodzianki

2 miejsce:
Imię i nazwisko: Mirosława Żaglewska
Podkategoria: Potrawy
Nazwa potrawy/produktu: lepiuchy bodzanowskie

3 miejsce:
Imię i nazwisko: Magdalena Bukowska
Podkategoria: Potrawy
Nazwa potrawy/produktu: czarnina ze Mchowa

Wyróżnienia:
Imię i nazwisko: Joanna Stasikowska
Podkategoria: Potrawy
Nazwa potrawy/produktu: bułki drożdżowe jagodzianki

Imię i nazwisko: Agata Warczachowska
Podkategoria: Potrawy
Nazwa potrawy/produktu: czarnina ze Mchowa

1 miejsce:
Imię i nazwisko: Anna Popławska
Podkategoria: Napoje
Nazwa potrawy/produktu: napój z kwiatu czarnego bzu

2 miejsce:
Imię i nazwisko: Marta Bukowska
Podkategoria: Napoje
Nazwa potrawy/produktu: nalewka wiśniowa z Dobrzankowa

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.


mrot-konkurs-fotografia-kulinarna-mazowsze
Zdjęcie: Chleb Hruby - 1. miejsce dla Agnieszki Sochal w kategorii: "Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze", podkategoria: Produkty
Źródło: Mazovia.pl