SZLAKI DZIEDZICTWA MAZOWSZA ZAINAUGUROWANE!

Zespół, który pracował nad projektemTrzy szlaki turystyczne wiodące śladami Dziedzictwa Mazowsza zostały uroczyście zainaugurowane 27 listopada podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw. Podczas konferencji "Dziedzictwo Mazowsza – nowe szlaki, unikatowe atrakcje" odbyły się również premiery przewodników turystycznych, aplikacji mobilnej i serwisu internetowego związanych ze szlakami.

Czytaj więcej: SZLAKI DZIEDZICTWA MAZOWSZA ZAINAUGUROWANE!

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Zamawiający - Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna informuje o wyborze oferty w postepowaniu Nr. ZP.PN.01.2015, na Wykonanie oraz dostawa 100 tablic informacyjnych wraz z kompletnym wyposażeniem  umożliwiającym ich montaż.

 

Czytaj więcej: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Ogłoszenia o naborze ofert

Wykonanie oraz dostawa 100 tablic informacyjnych wraz z kompletnym wyposażeniem  umożliwiającym ich montaż.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa 100 tablic informacyjnych wraz z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym ich montaż na trzech szlakach turystycznych na terenie województwa mazowieckiego - Szlaku Chopinowskim, Szlaku Książąt Mazowieckich i Szlaku Bitwy Warszawskiej

Czytaj więcej: Ogłoszenia o naborze ofert

SZLAKI TURYSTYCZNE DZIEDZICTWA KULTURALNEGO MAZOWSZA NA VIII SEJMIKU TURYSTYCZNYM MAZOWSZA

Dnia 25 września 2014 roku już po raz ósmy odbył się na Mazowszu Sejmik Turystyczny. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była Strategia Rozwoju Turystyki w województwie mazowieckim na lata 2014–2020. Omawiany był również realizowany przez MROT projekt "Szlaki turystyczne dziedzictwa kulturalnego Mazowsza".

Czytaj więcej: SZLAKI TURYSTYCZNE DZIEDZICTWA KULTURALNEGO MAZOWSZA NA VIII SEJMIKU TURYSTYCZNYM MAZOWSZA

Rusza realizacja projektu „Szlaki turystyczne dziedzictwa kulturalnego Mazowsza"

Szlaki turystyczne dziedzictwa kulturalnego Mazowsza" - zintegrowany produkt turystyczny rozwijany na większości obszaru Województwa Mazowieckiego zorganizowany na kanwie trzech produktów turystycznych: „Życie i twórczość Fryderyka Chopina", „Bitwa Warszawska 1920 - Cud nad Wisłą", „Zamki Książąt Mazowieckich", zorganizowanych w oparciu o zasoby dziedzictwa kulturowego i kultury współczesnej, zasoby społeczne, gospodarcze i infrastrukturalne: istniejące, projektowane lub znajdujące się w fazie modernizacji.

Czytaj więcej: Rusza realizacja projektu „Szlaki turystyczne dziedzictwa kulturalnego Mazowsza"

VII SEJMIK TURYSTYCZNY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

MROT-PA302439Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy za udział w VII Sejmiku Turystycznym Województwa Mazowieckiego w dniu 30 października w Siedlcach. Sejmik był wspaniałą okazją do corocznej wymiany informacji i doświadczeń.

Czytaj więcej: VII SEJMIK TURYSTYCZNY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO