KONFERENCJA "SIECIOWE PRODUKTY"

PB147247-renataW dniu 19 listopada bieżącego roku, w godz. 09.30-16.00 w Państwowym Muzeum Archeologicznym w Warszawie przy ul. Długiej 52 (Arsenał) odbędzie się konferencja pn. Sieciowe produkty turystyczne Mazowsza – potencjał rozwoju regionu.

Konferencja organizowana jest przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną w ramach realizacji projektu pn. „Promocja skomercjalizowanych pakietów turystycznych w ramach rozwoju sieciowych produktów turystycznych Mazowsza”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Jest to konferencja dla branży turystycznej, w tym usługodawców, operatorów produktów turystycznych, pracowników punktów informacji turystycznej, touroperatorów, samorządów i wszystkich zainteresowanych rozwojem produktów turystycznych Mazowsza.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegóły spotkania: SP_program_konferencji_19112013.pdf

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie prosimy o zgłaszanie swojego udziału (mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) w terminie do 08.11.2013 r.

Serdecznie zapraszamy