I MEET HOTEL JUŻ NIEBAWEM W WARSZAWIE

mrot-hotel-mazowsze-architecture-2572715-pixabayI Meet Hotel to cykl spotkań łączący lokalne społeczności hotelarzy. Po czerwcowym debiucie w Krakowie, seria przeniesie się do Warszawy, gdzie 17 listopada w Indigo Warsaw Hotel Nowy Świat odbędzie się jej druga edycja. Ideą I Meet Hotel jest umożliwienie wymiany doświadczeń między hotelarzami i osobami z branży. Spotkanie składa się z czterech prelekcji oraz sesji networkingowej służącej rozbudowaniu sieci kontaktów.


W spotkaniu weźmie udział 100 hotelarzy i 4 prelegentów. Prelegentami na drugiej edycji I Meet Hotel będą Jarosław Kuźniar, założyciel firmy GoForWorld i znany prezenter telewizyjny, Monika Czaplicka, założycielka agencji Wobuzz i ekspertka mediów społecznościowych, Michael Ros, współzałożyciel platformy rezerwacyjnej Bidroom.com, a także Borhen Chair, ceniony ekspert hotelarstwa z wieloletnim stażem.

Oprócz prelekcji oraz czasu przeznaczonego na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń na temat hotelarstwa, organizatorzy przygotowali także inne atrakcje: losowanie voucheru na 5-dniowy pobyt w Indonezji, a także na wstęp do konkursu MB Power Awards, oraz degustację włoskich win. Ponadto każdy uczestnik I Meet Hotel otrzyma pakiet powitalny.

Spotkanie odbędzie się w piątek 17 listopada 2017 w Indigo Warsaw Hotel Nowy Świat, przy ulicy Smolnej 40. Uczestnicy powinni zjawić się na miejscu o godzinie 14:00, kiedy to rozpocznie się rejestracja. Spotkanie potrwa około 4 godzin.

Wstęp na drugą edycję I Meet Hotel jest bezpłatny dla osób z branży. Należy jednak zawczasu zarejestrować się poprzez stronę www.imeethotel.com i odebrać swój bilet. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji: www.imeethotel.commrot-hotel-mazowsze-architecture-2572715-pixabay
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: www.WaszaTurystyka.pl