II FORUM PROMOCJI TURYSTYCZNEJ JUŻ 9 LISTOPADA

mrot-forum-promocji-turystycznej-meeting-business-936059-pixabayCoraz więcej wiedzy, szkoleń i wymiany opinii to najlepsza droga do rozwoju polskiej turystyki. Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie.


Będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.

Podobnie jak w poprzednim roku, organizatorzy liczą, że Forum będzie okazją do skonfrontowania osiągnięć w dziedzinie promocji turystycznej na wielu poziomach w Polsce i za granicą. Spotkanie jest idealnym miejscem na wymianę pomysłów i wiedzy na temat sposobów promowania produktów turystycznych, obiektów, miast, regionów, krajów. Jest też miejscem do wymiany poglądów na temat promocji między branżą turystyczną i samorządowcami oraz organizacjami i urzędnikami odpowiedzialnymi za promocję turystyczną, okazją do przedstawienia potrzeb i oczekiwań wielu stron.

Nowością podczas tegorocznej imprezy będą "Pojedynki Ekspertów" a także finał konkursu na film promujący turystyczne miejsca w Polsce "Kadr z Polski".

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki.

Partnerami forum są: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (złoty sponsor), Cypryjska Organizacja Turystyczna (srebrny sponsor), Śląska Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

Sponsorami są: ZŁOTY - Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, SREBRNY - Cypryjska Organizacja Turystyczna.


Szczegółowy program i formularz rejestracji dostępne są na: http://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

mrot-forum-promocji-megaphone-1480342-pixabay

Zdjęcie: Pixabay
Źródło: www.WaszaTurystyka.pl