KADRY HOTELARSKIE MAZOWSZA ZNOWU W CZOŁÓWCE NAGRODZONYCH

mrot-hotelarz-roku-2017Znamy laureatów 4. edycji konkursu Hotelarz Roku. Podczas finałowej gali konkursowej w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, która zakończyła pierwszy dzień organizowanej przez magazyn „Hotelarz” konferencji Hotel Trends Poland&CEE, zostali ogłoszeni zwycięzcy Hotelarza Roku 2017.


Do tegorocznej edycji tego najbardziej prestiżowego konkursu branżowego promującego wyróżniających się swoimi osiągnięciami profesjonalistów z branży hotelowej,  zgłoszono blisko 70 kandydatów. Składająca się z blisko 30 ekspertów kapituła wyłoniła laureatów w ramach 5 kategorii konkursowych oraz jednej kategorii specjalnej.

- Cieszy nas, że nasz konkurs nie tylko wyróżnia najlepszych w branży, ale też pokazuje jak ważnym elementem udanego przedsięwzięcia hotelowego jest profesjonalna kadra. Mamy naprawdę wielu doskonałych hotelarzy-menedżerów: wykształconych, przygotowanych na ciągłe doskonalenie zawodowe, otwartych na innowacje i zorientowanych na cele, skutecznych oraz zmotywowanych. Jest nam niezmiernie miło, że nasi zwycięzcy stanowią inspirację dla innych hotelarzy. - mówi Rafał Szubstarski, redaktor naczelny miesięcznika "Hotelarz".

Tegorocznymi zwycięzcami konkursu zostali:
- Hotelarz do 35. Roku Życia - JOANNA STANISŁAWSKA, zastępca dyrektora generalnego, Mercure Warszawa Grand
- Revenue Manager - KAMILA CHARABIEŃ-WAJDA, Kraków Multihotel Revenue Management, Grupa Orbis
- Dyrektor Sprzedaży i/lub Marketingu - MARIUSZ PASZKIEL, dyrektor sprzedaży i marketingu, Marriott Hotel Warszawa
- Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego - WOJCIECH BUDZOWSKI, dyrektor generalny, Nosalowy Dwór Resort&Spa, Zakopane
- Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego - RAFAŁ KUCZYŃSKI, dyrektor generalny, Holiday Inn Warszawa Józefów.

Decyzją wydawcy magazynu Hotelarz - organizatora konkursu, zwycięzcą w kategorii specjalnej Człowiek Roku 2017 zostali JAN WRÓBLEWSKI oraz SZYMON WRÓBLEWSKI, współwłaściciele grupy Zdrojowa Invest.

Jak podkreśla Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawca „Hotelarza” - Bracia Jan i Szymon Wróblewscy stworzyli od podstaw grupę Zdrojowa Invest & Hotels, która nie tylko jest kwintesencją formuły condo w Polsce, ale przede wszystkich znajduje się w czołówce polskich sieci hotelowych, konkurując z zachodnimi gigantami. Zwieńczeniem 10 lat obecności na rynku było otwarcie największego na Wybrzeżu pięciogwiazdkowego hotelu pod międzynarodową marką Radisson Blu. Zdrojowa konsekwentnie realizuje strategię budowy wysokiej klasy obiektów hotelowych, wyróżniających się nietuzinkową architekturą i prestiżową lokalizacją w najpiękniejszych kurortach.

W poprzedniej edycji tytuł „Człowieka Roku 2016” otrzymał Władysław Grochowski, właściciel i prezes zarządu Grupy Arche, za wizję stworzenia największej polskiej sieci hotelarskiej.

 


mrot-hotelarz-roku-2017
Źródło i zdjęcie: materiał prasowy