SEMINARIUM TURYSTYCZNE DLA FIRM I STOWARZYSZEŃ

mrot-seminarium-turystyczne-msit-directory-1680127-pixabayMinisterstwo Sportu i Turystyki zaprasza na seminarium z udziałem przedstawicieli Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO), gdzie zaprezentwane zostaną działania organizacji oraz zasady uczestnictwa w programie członków afiliowanych, przeznaczone dla instytucji prywatnych i publicznych z sektora turystyki.


Seminarium o tytule „Członkostwo Afiliowane w Światowej Organizacji Turystyki - możliwości i korzyści dla podmiotów prywatnych i stowarzyszeń” odbędzie się 4 grudnia 2017 roku w godz. 10:00-15:00 w Hotelu Regent, przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na język polski.

Światowa Organizacja Turystyki jest organizacją wyspecjalizowaną ONZ odpowiedzialną za promocję zrównoważonej i powszechnie dostępnej turystyki. Jej członkami jest 158 państw, 6 terytoriów i ponad 500 członków afiliowanych reprezentujących sektor prywatny, instytucje edukacyjne, stowarzyszenia branżowe i władze turystyczne różnych szczebli. Polska jest członkiem założycielem UNWTO.

Strona www członków afiliowanych UNWTO: http://affiliatemembers.unwto.org/

Ankieta i rejestracja dla uczestników: https://profitest.pl/s/12912/sqhrwpqD
Organizatorzy proszą o wypełnienie jednego kwestionariusza na instytucję niezależnie od liczby zgłoszonych uczestników na spotkanie.

Zachęcamy do zapoznania się z  programem wydarzenia zamiesczonym na stronie MSiT: https://msit.gov.pl/pl/aktualnosci/7600,Czlonkostwo-Afiliowane-w-Swiatowej-Organizacji-Turystyki-mozliwosci-i-korzysci-d.htmlmrot-seminarium-turystyczne-msit-directory-1680127-pixabay
Zdjęcie: Pixabay
Źródło: AktualnosciTurystyczne.pl