DESZCZ NAGRÓD DLA MAZOWSZA NA TT WARSAW

mrot-targi-ttwarsaw-2017-DSC 1705Udział Mazowsza w Targach Turystycznych TT Warsaw to kolejny sukces w prezentowaniu potencjału regionu. Mazowsze choć płaskie to ma wiele atrakcji, z którymi można było zapoznać się podczas 3 targowych dni. A na potwierdzenie faktu, że to dobra destynacja turystyczna, otrzymaliśmy cały szereg cennych nagród.


Gospodarzem mazowieckiej ekspozycji był Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Wszystkim gościom przypadł do gustu nowy wygląd stoiska oraz duża ilość materiałów informacyjnych i prezentowane aktywności jak koncerty chopinowskie i konkursy.

 

mrot-targi-ttwarsaw-2017-DSC 1674

 


Na stoisku prezentowały się m.in. Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, Płocka Lokalna Organizacja Turytyczna, Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach, Stacja Muzeum, Uzdrowisko Konstancin.

Wśród wielu aktywności na stoisku najciekawszymi okazały się: koncerty chopinowskie w wykonaniu Weroniki Chodakowskiej, maskotki zespołu piłki ręcznej Wisły Płock oraz liczne konkursy z nagrodami prowadzone przez Uzdrowisko Konstancin i Stację Muzeum.

 

mrot-targi-ttwarsaw-2017-DSC 1672

 


A podczas Gali 25-lecia Targów Turystycznych TT Warsaw i Polskiej Organizacji Turystycznej na Mazowsze spadł prawdziwy deszcz nagród.

Po pierwsze wyróżnienie w konkursie "Homo Turisticus" dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego za najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe. Nagrodę odebrała jak zawsze niezawodna Izabela Stelmańska, dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego.

 

mrot-targi-ttwarsaw-2017-DSC 1808

 


Po drugie w konkursie POT na Najlepszy Produkt Turystyczny 2017 wyróżnienie otrzymał Królewski Ogród Światła w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Nagrodę odebrał Grzegorz Mazur, reprezentujący Pałac w Wilanowie.

 

mrot-targi-ttwarsaw-2017-DSC 1891

 


W konkursie POT na Najlepszy Produkt Turystyczny 2017 - jako pierwsze, co bardzo znaczące - Certyfikat POT otrzymało Centrum Nauki Kopernik. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

 

mrot-targi-ttwarsaw-2017-DSC 1902W konkursie POT na Certyfikat Internautów oddano ponad 26.000 głosów. W tym roku zwycięzcą w tej kategorii okazał się Zamek Niemodlin.
Tym razm nie był to Królewski Ogród Światła, choć wszyscy bardzo się staraliśmy. Wszystkim którzy głosowali na Wilanów serdecznie dziękujemy i zapraszamy do Królewskiego Ogrodu Światła w zimowej scenerii. Ogród otwarty jest codziennie wieczorem, a dodatkowo w weekendy obejrzeć można specjalnie przygotowane mappingi na fasadzie Pałacu w Wilanowie.

 

mrot-targi-ttwarsaw-2017-banner1 promienie moon-fot-Marcin-Mastykarz
Zdjęcie Pałacu w Wilanowie: Marcin Mastykarz
Tekst i zdjęcia: J.A.Kwiatkowski/GoodPress