NEONY WRACAJĄ DO ŁASK

mrot-neon-warszawa-dzielnica-wislaW piątkowy wieczór 8 grudnia na moście Świętokrzyskim rozbłysnął neon Dzielnicy Wisła. Ten oryginalny prezent dedykowany jest wszystkim mieszkańcom korzystającym z uroków królowej polskich rzek.


Neon umieszczony został po lewej stronie rzeki na północnej części mostu Świętokrzyskiego. Jego projekt odnosi się do popularnego motywu papierowej łódeczki, znaku rozpoznawczego kampanii Dzielnica Wisła oraz jej logo.

Konstrukcja neonu została wykonana tradycyjnymi, rzemieślniczymi metodami przez firmę Hanak Reklamy Wizualne, kontynuującą tradycje słynnego powojennego przedsiębiorstwa Reklama. To z jej pracowni wyszły najsłynniejsze neony Warszawy, w tym siatkarka przy placu Konstytucji i gigantyczna filiżanka oranżady na Kępie Potockiej.

Neony - czym bardziej finezyjne, tym ciekawsze - wracają do łask w promocji miejsc szczególnie w  miastach. I mogą cieszyć nasze oczy przez cały rok a nie tylko podczas zimowo-świątecznych iluminacji.

Zapraszamy do Dzielnicy Wisła, bo tej zimy jest tam jeszcze jedna atrakcja - wodno-świetlne pokazy w Multimedialnym Parku Fontann.

 

mrot-neon-warszawa-wisla
Zdjęcia: materiał prasowy