JAK PROMOWAĆ TURYSTYKĘ ZRÓWNOWAŻONĄ

mrot-izabela-stelmańska-adam-gasiorNa powyższe pytanie, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Przykładem dobrych praktyk będzie jak zwykle Mazowsze.


Po pierwsze promować. Czy wiemy jak i i do kogo skierować swój komunikat? Każde miejsce, każdy region ma swoją specyfikę, unikalność, którą należy dobrze opakować.

Kolejna kwestia, to czy mieszkańcy danego regionu czy miejscowości są przygotowani do tego zadania. Czy są właściwie uświadomieni? Obecnie piękne obrazki i dobre hasła nie wystarczają. W tym szumie informacyjnym, który nas otacza wszędzie taki przekaz ginie i traci na wartości. A może należy zacząć od podstaw?

Na te i inne pytania odpowie Izabela Stelmańska podczas swojej prezentacji, gdzie wykorzystane zostaną przykłady dobrych praktyk z Mazowsza.

III Forum Promocji Turystycznej organizowane przez portal waszaTurystyka.pl i Miasto Wrocław odbędzie się 19 kwietnia w Hotelu Novotel Centrum we Wrocławiu.

Program i rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/mrot-izabela-stelmańska-adam-gasior
Zdjęcie: J.A.Kwiatkowski/GoodPress
Źródło: www.WaszaTurystyka.pl