RUSZYŁ CYKL PROGRAMÓW TV - MONIX W PODRÓŻY PO MAZOWSZU

mrot-monix-w-podrozy-plock-mazowsze-20180821 164008Monix w podróży po Mazowszu to nowy cykl programów telewizyjnych produkowanych przez Monix Film we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną. Właśnie emitowany jest pierwszy odcinek serii prezentujący Płock i Sierpc. Wkrótce kolejne - w załączeniu plan emisji w aż sześciu telewizjach i w Internecie.


Tytułowa Monix na swojej trasie po Mazowszu odwiedza Płock i Sierpc, Warszawę, Radom i Warkę, Siedlece i Węgrów, Kurpie oraz Żyrardów i okolice. 

Niekonwencjonalny sposób prowadzenia programu i doboru obiektów na trasie spodobał się bardzo odbiorcom wcześniejszych programów zrealizowanych w Polsce i na całym świecie.

Okazuje się jednak - jak stwierdziła producentka i prowadząca program Monix czyli Monika Krawczk - że Mazowsze ma tyle pięknych i atrakcyjnych turystycznie miejsc, że wcale nie potrzeba wybierać się daleko w świat, wystarczy oglądać "Monix w podróży po Mazowszu" i poznać kierunki weekendowych i wakacyjnych wyjazdów o dwa kroki stąd.

 

Aby poznać te miejsca - zapraszamy do telewizorów i do internetu.

 

Specjalny pokaz pierwszego odcinka programu odbędzie się również podczas Forum Rozwoju Mazowsza - zobacz program wydarzenia TUTAJMEDIA PLAN EMISJI W TELEWIZJACH I INTRNECIE

TVNTL                            premiera - 13 października, sobota 19:10
                                      powtórki - poniedziałek 15:45, środa 7:40, czwartek 18:55    

 

TVT                                premiera - 19 października, piątek 19:00
                                      powtórka - sobota 08:00    

TVP24 H                          premiera - 20 października, sobota 18:00        

 

TVR                                premiera - 02 listopada, piątek 18:00                     

TTM                               premiera - 02 listopada, piątek 19:00
                                      powtórki - sobota 08:00, wtorek 10:45, czwartek 18:00, niedziela 12:00    

 

ADVENTURE TV                premiera - 10 listopada, sobota 19:10       

INTERNET / YOUTUBE      START PUBLIKACJI - 22 październik, poniedziałek 09:00        


GDZIE ZNAJDZIEMY TELEWIZJE Z MONIX W PODRÓŻY?

NTL Niezależna Telewizja Lokalna – regionalna stacja telewizyjna, Od czerwca 2015 dostępna także na platformach satelitarnych (nc+) w związku z czym telewizja NTL jest dostępna dla widzów w całej Europie. Wchodzi w skład Grupy TVN, należącej do Discovery. Emisja analogowa: kanał 9, emisja cyfrowa: kanał 36, emisja satelitarna: indywidualne ustawienie.

TVT - regionalna polskojęzyczna stacja telewizyjna skierowana dla mieszkańców Górnego Śląska. Nadawana z nadajników naziemnych oraz dostępna w sieciach kablowych: Broker, Orbisat, UPC, Vectra, Leon, Jambox i inne telewizje IPTV).

 

TVP24H - telewizja nadawana w USA dla polonii na całym świecie.

 

TVR – od grudnia 2016 stacja zmieniła tematykę programu na familijną, skierowaną do widzów z miast. Uruchomiono nową ramówkę stacji, w której rozpoczęto emisję seriali animowanych, programów rozrywkowych oraz dokumentalnych. Kanał nie jest dostępny z satelity. Stacja nadaje w sieciach kablowych, IPTV i usłudze Videostar.

TTM - telewizja regionalna skierowana do mieszkańców Pomorza. Nadawana z nadajników naziemnych.

 

ADVENTURE TV – polski kanał telewizyjny Premium o tematyce dokumentalno-przygodowej i rozrywkowej nadawany przez firmę Michał Winnicki Entertainment. Profil stacji skierowany jest głównie do mężczyzn, nadaje programy poświęcone łowiectwu, wędkarstwu, wspinaczce wysokogórskiej, podróżom, sportom ekstremalnym, dzikiej przyrodzie i męskim pasjom. W ramówce znajdują się również popularne programy typu docu-reality. Stacja nie przerywa programów reklamami. Stacja dostępna jest w prawie 100 sieciach kablowych w tym m.in. UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Inea i Toya, a w przekazie satelitarnym na wyłączność na platformie nc+ i w Orange TV.

 

 

 

mrot-monix-w-podrozy-plock-mazowsze-20180821 152602

mrot-monix-w-podrozy-plock-mazowsze-20180821 174307

mrot-monix-w-podrozy-plock-mazowsze-20180821 164008-2x3

mrot-monix-w-podrozy-plock-mazowsze-20180821 155004

Zdjęcia podczas realizacji programu w Płocku

Źródło: Archiwum Monix Film